Project Description

Кварцовий пісок як рішення проблеми брудної водопровідної води. Забруднення річок України – інтерактивна карта.

Забруднення води в усьому світі та, зокрема, в Україні – це серйозна екологічна проблема. Адже вода необхідна для існування всіх живих істот, в тому числі і людей. А забруднення робить її непридатною для пиття.

Євромінерал Україна переймається цією проблемою та постійно відслідковує нові напрямки і тенденції по відновленню природних ресурсів в Україні. Ми виробляємо кварцовий пісок, який використовується водоканалами України для фільтрації та очищення води від різних домішок. Це є спосіб вирішення проблеми брудної води у нас в кранах, разом із повторним очищенням стічних вод, безстічними технологіями в промисловості та ін.

Нещодавно в Києві святкували день Дніпра – в 2018 році він співпав зі святом Івана Купала. Під час святкування була представлена інтерактивна карта забруднення річок України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, інформацію про рівень забруднення збирало Державне агенство водних ресурсів. На основі зібраних даних і був створений онлайн-інструмент “Чиста вода”. На сайті представлена інформація по 400 пунктам контролю річкової води. По кожній річці можна переглянути до 16 показників забрудненості.

За словами керівника напрямку відкритих даних проекту “Прозорість і підзвітність в державному управлінні і послугах” карта оновлюється кожного місяця. На сайті можна переглянути стан води в річках за останні 5 років.

Для того, щоб переглянути інтерактивну карту забруднення річок України, натисніть кнопку нижче.