Project Description

Забруднення річок України — інтерактивна карта.

Забруднення води в усьому світі та, зокрема, в Україні — це серйозна екологічна проблема. Адже вода необхідна для існування всіх живих істот, в тому числі і людей. А забруднення робить її непридатною для пиття.

Євромінерал Україна переймається цією проблемою та постійно відслідковує нові напрямки і тенденції по відновленню природних ресурсів в Україні. Ми виробляємо кварцовий пісок, який використовується для фільтрації та очищення води від різних домішок. Це один із способів вирішення проблеми брудної води, разом із повторним очищенням стічних вод, безстічними технологіями в промисловості та ін.

Нещодавно в Києві святкували день Дніпра — в цьому році він співпав зі святом Івана Купала. Під час святкування була представлена інтерактивна карта забруднення річок України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, інформацію про рівень забруднення збирало Державне агенство водних ресурсів. На основі зібраних даних і був створений онлайн-інструмент «Чиста вода». На сайті представлена інформація по 400 пунктам контролю річкової води. По кожній річці можна переглянути до 16 показників забрудненості.

За словами керівника напрямку відкритих даних проекту “Прозорість і підзвітність в державному управлінні і послугах” карта оновлюється кожного місяця. На сайті можна переглянути стан води в річках за останні 5 років.