ВАКАНСИИ Евроминерал Украина Работа в Бердичеве и Бродецком

Компания Евроминерал Украина, производитель кварцевого фракционированного песка, в связи с расширением приглашает профессионалов принять участие в конкурсе по актуальным вакантным позициям: работа в Бердичеве и Глуховцах.

Наши предложения лучшим кандидатам! Наши ключевые принципы:

  • Командная работа;
  • Ориентация на достижение результата;
  • Самостоятельность и ответственность;
  • Инновационный подход;
  • Профессионализм и развитие.
Работа в Бердичеве и Глуховцах в компании Евроминерал Украина

Мы строим трудовые взаимоотношения с персоналом на пяти основных принципах: СТАБИЛЬНОСТЬ, ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬНОСТЬ, УВАЖЕНИЕ, ОБУЧЕНИЕ, РАЗВИТИЕ. Компания успешно применяет систему мотивации персонала, предоставляя сотрудникам возможность удовлетворения самых смелых профессиональных амбиций и самореализации.

Если Вы амбициозный профессионал, который желает работать в команде лидеров рынка и хотите стать частью нашей команды, направляйте развернутое резюме с указанием интересующей Вас вакантной позиции на euromineral.ua@gmail.com либо через форму отправки внизу этой страницы, или свяжитесь с нами по телефону: 0674336505

На данный момент у нас открыты следующие вакансии:

Работа в Бердичеве и Глуховцах:

1. Оператор-фасовщик цеху кварцового піску

Дата размещения вакансии: 16.08.2017 г.

Зарплата: 7000 грн.
На виробництво по переробці піску ТОВ «ЄВРОМІНЕРАЛ Україна» потрібні оператори лінії, фасувальники цеху кварцового піску.
Вимоги: прагнення працювати і заробляти хорошу зарплату, відповідальність, пунктуальність, відсутність шкідливих звичок.
Обов’язки: обслуговування обладнання, фасування.

2. Офіс-менеджер відділу продажу та постачання

Дата размещения вакансии: 10.10.2018 г.

Робота в Бердичеві.
Зарплата: 6000 грн.
ТОВ Євромінерал Україна потрібно офіс-менеджер відділу продажу та постачання. Досвід праці не обов’язковий. Вимоги: вища освіта — бажано. Зп+%.
Обов’язки: офісна робота, відповіді на дзвінки, ведення клієнтів, клієнтської бази, допомога по збуту та постачанню, відрядження, робота по сертіфікації та договорам.
Умови праці: Центр міста, комфортний офіс, чай, кава, печиво та напої.

3. Бухгалтер-економіст

Дата разміщення вакансії: 11.11.2018 г.

Робота в Бердичеві.
Зарплата: 6000 грн, премії.

Компанія ЄВРОМІНЕРАЛ Україна, euromineral.com.ua виробник кварцового наповнювача для фільтрації води, запрошує на роботу в бердичівський офіс людину, яка любить точні цифри і скрупульозний підхід, на посаду бухгалтера-економіста. Офіс знаходиться в центрі міста, у нас офіційне оформлення, соцпакет, оплачуваний мобільний зв’язок, дружний, згуртований колектив, безкоштовний чай, кава та солодощі!

Ми працюємо на українському і міжнародному ринку 12 років. Компанія ЄВРОМІНЕРАЛ Україна — це виробничі цехи та обладнання, розташовані на території смт. 1.6 Га в смт. Бродецьке і офісом в Бердичеві. Разом з нашею філією відділення Нової Пошти в смт Бродецьке ми розвиваємо українське село і працюємо над тим, щоб у всій Україні була чиста вода у водопроводі, в басейнах, при роботі промисловості (наприклад, таких наших великих клієнтів як Арселор Міттал Кривий Ріг, Міжнародна Організація червоний Хрест) і, як наслідок, — в річках і озерах.

Вимоги: вміння рахувати без помилок. Економічна освіта. Досвід роботи — не обов’язковий, нам важливі знання, здібності і прагнення освоїти нові навички. Розуміння бухгалтерської звітності на загальній системі з ПДВ. Вміння скласти звіти для власника.

Обов’язки: підготовка звітності для налогової, для головного бухгалтера та власника, розрахунок зарплат. Фінансова аналітика та моніторінг стану підприємства, ведення щоденної статистики обліку. Баланс, бюджет, P&L, Cash Flow Statement. Застосування ключових показників ефективності, EBITDA.

 

Чекаємо Вас в нашому колективі!

 

Также вы можете посмотреть наши вакансии и прислать резюме через сайт поиска работы rabota.ua:

Вы можете отправить информацию о вас нам на почтовый ящик и мы обязательно в тот же день прочтем ваше резюме:

Ваше имя (обязательно)

Контактный телефон (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Поставьте галочку:

ЕВРОМИНЕРАЛ УКРАИНА — ПРОИЗВОДИТЕЛЬ КВАРЦЕВОГО ПЕСКА С ЕВРОПЕЙСКИМ КАЧЕСТВОМ!